Свято до Дня Святого Миколая в Андріївці

Адріївський сільський бібліотекар, спільно з вчителем початкових класів, Тонкошкурою Ларисою Михайлівною, напередодні Дня Святого Миколая, організували і подарували діткам цікаве свято.

З 7 грудня сільським бібліотекарем, для дітей, був оголошений творчий конкурс «Таланти рідного краю». Цей конкур мав два напрямки. Перший – це конкурс художників. Він був організований з нагоди 125- річчя від дня народження відомої української художниці - Катерини Білокур. Кожен бажаючий міг намалювати малюнок, виконаний в різній техніці, з довільної теми. Друга частина – конкурс поезії та прози. Результати конкурсу мали оголосити 18 грудня.

В п’ятницю, у святково оформлену залу, завітали гості. Ними були учні початкової школи та вихованці ДВЗ «Янголятко». Спочатку Лариса Михайлівна розповіла про самого Миколая, про те, як він став Святим. Про подаруночки, що він приносить слухняним і неслухняним діткам вночі. Учні школи, що відвідують гурток «Лялькового театру» показали спектакль «Хоробрий зайчик». Неперевершено зіграли свої ролі учні 4 класу Рябоконь Олег, Зорянич Максим, Нагорний Владислав.

На сам кінець бібліотекар підвела підсумки творчого конкурсу. Найкращими мистецькими роботами було визнано малюнки учениць 2 класу: Махтюк Софії «Новорічний настрій» та Шкурат Іванни «Мрії України». Переможцем другої частини конкурсу став учень 6 класу Ігнатюк Дмитро, за розповідь «Пригоди Діда Мороза». Переможці конкурсу отримали цінні подарунки та святковий настрій від Святого Миколая.

Бібліотекар привітала всіх із наступаючими святами, запросила і надалі всіх охочих долучатись до всіх акцій та конкурсі, що організовуються в бібліотеці.

Гості свята залишились задоволені заходом.

Завідуюча Андріївської сільської бібліотеки,

Панченко Ірина Олександрівна

день Святого Миколая в Андріївцідень Святого Миколая в Андріївці

день Святого Миколая в Андріївцідень Святого Миколая в Андріївці

день Святого Миколая в Андріївці

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.