«Казкова подорож у країну мрій»

До Міжнародного дня захисту дітей в Олишівському Будинку культури відбулася святкова феєрія «Казкова подорож у країну мрій», яку підготували працівники БК, Олишівської ЗОШ, ДНЗ «Бджілка».

Свято розпочалося з офіційної частини. Всіх маленьких українців щиро привітала зі святом представник селищної ради Любов Гаєвська та передала в бібліотеку найцінніший скарб – дитячі книги .

Святкування було наповнено щирими емоціями, теплими враженнями. Перед казковим дійством маленьких громадян Олишівська селищна бібліотека запросила взяти участь у інформаційно-розважальній програмі «Віддамо цей світ дітям», яка включала роботу консультативного пункту «Дитино, знай свої права!», майстер-клас майстрині та читачки бібліотеки Лариси Цвір з виготовлення ляльки-мотанки, творчу майстерню місцевої поетеси Ніни Меледіної «Що я знаю про щастя?», в якій дітлахи слухали вірші мудрої та талановитої односельчанки та малювали картину «Щастя української дитини» Зацікавив дітлахів і креативний вітраж, на якому дружина воїна АТО Яна Скороход разом з дітьми працювали над створенням оригінального панно « Мрії мого дитинства»

А далі ведучі заходу запросили всіх у чудову країну казок на чарівному потязі. На зупинках «Танцювальна», «Лісова казка», «Червона галявина» казкові герої «Лисичка-сестричка», «Вовчик» та «Червона шапочка» захоплювали учасників подорожі різноманітними несподіванками, загадками, сюрпризами . Вони активно спілкувалися і намагалися зробити все, щоб «Веселий потяг» доїхав до «Країни мрій», щоб здійснилися всі бажання маленьких українців. Здивували артистичністю найменшенькі - вихованці ДНЗ. Учні загальноосвітньої школи теж блискуче і співали, і танцювали, і грали героїв українських казок.

Діти покидали свято з гарним настроєм, усміхненими обличчями, з вірою, що мрії збуваються та невеличкими дарунками від депутата обласної ради Дмитра Блауша.

Отже, доброта зустрічається не тільки у казках.

Зі святом вас, наше майбутнє! Нехай усмішка освітлює ваші обличчя, очі сяють від щастя й добра! Нехай кожен хлопчик і дівчинка щодня відчувають мамине тепло, ласку і батькове міцне плече.

Маленькі українці – добра вам, мирного неба, сонячних днів вам без диму війни та здійснення мрій!

.

Завідувачка Олишівської селищної бібліотеки-філіалу: Тетяна Шеремет.

Міжнародного дня захисту дітей в ОлишівціМіжнародного дня захисту дітей в Олишівці

Міжнародного дня захисту дітей в ОлишівціМіжнародного дня захисту дітей в Олишівці

Міжнародного дня захисту дітей в ОлишівціМіжнародного дня захисту дітей в ОлишівціМіжнародного дня захисту дітей в Олишівці

Кiлькiсть переглядiв: 217

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.