Привітання Володимиру Сапону від голови Чернігівської районної ради Олександра Ларченка

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прийміть наші щирі, сповнені глибокої шани і сердечної поваги привітання з нагоди Вашого ювілею!

У ці дні на Чернігівській землі відчувається святкове піднесення, пов’язане з Вашим іменем – іменем письменника, поета, публіциста і просто чудової людини, яка присвятила свою долю та творчі здобутки українській мові, слову, закарбованому в книжках, на сторінках відомих журналів та газет, людини, яка віддає свій талант, життєвий досвід, душевну чуйність людям, а значить живе задля всієї України.

Ми знаємо Вашу творчість як об’єктивну і актуальну, яка завжди відстоювала головну ідею – істину. Підтвердження цьому – Ваші відомі збірки та альманахи, перекладені багатьма іноземними мовами. Своє місце в краєзнавчому просторі віднайшла книга «Над битим шляхом століть», в якій Ви вперше узагальнили історичне минуле Чернігівського району, збірки історичних оповідань і краєзнавчих нарисів – «Призабуті стежки сіверянської Кліо», «Чернігів древній і сучасний», «Мандрівка по вертикалі», «Седнів», «Таємниці назв наших міст і сіл» та інші, не менш вагомі роботи, осяяні духом Чернігівсько-Сіверської землі та сповнені любові до отчого дому, рідного краю і слова, національних звичаїв і традицій, і головне – любові і шани до наших людей. А люди відповідають Вам взаємністю – знають і глибоко шанують Вас і Вашу творчість, віддають свою шану визнання колеги, близькі і друзі, вся наша громадськість.

У цьому і є Ваша істина. Від ранніх публікацій в районній газеті, піднявшись до видавництв, широко відомих в Україні, вдячний читач визначив Вам почесне місце в літературному світі поряд зі Станіславом Реп’яхом, Володимиром Дроздом, Леонідом Горлачем, іншими знаними і шанованими іменами Чернігівсько-Сіверського краю.

Маючи талант наставника та свого часу редагуючи книги Надії Галковської, Василя Струтинського, Якова Ковальця та інших нині знаних і цінованих імен, Ви ще більше розкриваєте і наближаєте до нас рідне слово, щедро засіваєте ниву вселюдської любові до рідної землі і Вітчизни.

Низько вклоняємось Вам, шановний Володимире Миколайовичу! Прийміть сердечні вітання з ювілеєм та найщиріші побажання добра та успіхів у досягненні благородних цілей Вашого життя. Стійкості Вам, міцного здоров’я, читацької любові та ще багато чудових творів, закарбованих у слові. Хай радістю повниться Ваша душа, а життєва та творча зірка сяє на небосхилі всієї України.

З глибокою повагою

Голова Чернігівської районної ради - О. Ларченко

Перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації - А. Кругол

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.