Книговидання в районі має бути

«Борись в ім’я честі», «Долі, обпалені Чорнобилем» - такі назви мають книжки, які останнім часом вийшли друком та були презентовані центральною районною бібліотекою в Чернігівському районі. Працювали над ними бібліотекарі Чернігівської районної централізованої бібліотечної системи, краєзнавці району та вся небайдужа громада. Зараз працівники сільських бібліотек спільно з ветеранською та краєзнавчою організаціями району збирають інформацію про воїнів-інтернаціоналістів – наших земляків, які виконували свій військовий обов’язок за межами нашої держави.

21 листопада, з ініціативи в.о. директора Чернігівської районної ЦБС Оксани Колесник, відбулось засідання робочої групи по обговоренню книги. До роботи долучились голова ветеранської організації району Анатолій Скуратович, заступник голови ветеранської організації Петро Білик, голова районної організації української спілки ветеранів Афганістану Сергій Шегеда, представник ветеранської організації смт Гончаівське Михайло Бритіков. Головував на засіданні заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Андрій Курданов.

Серед розглянутих питань – критерії збору та відбору матеріалів, комп’ютерний набір та верстка, дизайн обкладинки, терміни роботи, фінансові питання. Вихід книги заплановано на липень 2017 року. Тож, звертаємося до всіх жителів району, які мають інформацію про наших воїнів-інтернаціоналістів, що служили в Афганістані, ГДР, Ірані, Іраку, на Кубі та в інших країнах, надати її сільським бібліотекарям або до ветеранської організації району.

Оксана Колесник, в.о. директора Чернігівської районної ЦБС

Долі, обпалені Чорнобилем: Чернігівський район

«Борись в ім’я честі»

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.