Щоб козацькому роду не було переводу, присягаємо на вірність Вітчизні й народу!

5 грудня Андріївська сільська бібліотека спільно із вчителями Андріївської ЗОШ та сільським клубом організували і провели спортивне свято для школярів з нагоди 25-річчя Збройних сил України. Цього дня до дітей завітали їхні батьки та друзі. Знайшли час відвідати захід і учасники АТО зі своїми рідними.

Свято розпочалося із хвилини мовчання за загиблими. Від імені Андріївської сільської громади Марина Миколаївна Галько вручила грамоти учасникам АТО Чебикіну Р.В., Коваль Ю.М. та голові місцевої ветеранської організації, волонтеру Сапоненку М.І.

Руслан Чебикін розповів про стан подій на передовій та власне бачення того, що відбувається зараз на сході країни, висловив велику подяку волонтерам, батькам, вчителям, а найбільшу – дітям... за те, що їхні малюнки і обереги, передані на передову, піднімали солдатський бойовий дух.

Андріївка

Разом співали патріотичні пісні, читали поезії, а в матерів на очах виступали сльози. І материнський біль за своїх синів передався кожному. Нелегке випробування випало на жіночу долю, на долю їхніх синів, чоловіків... Та незважаючи ні на що, всім потрібно знайти в собі сили жити далі і поступово повертатись до мирного життя.

Сільський бібліотекар підготувала експозицію, де розмістила матеріали про односельців, що побували на сході країни, та виставку дитячих малюнків, присвячених героїчним Збройним Силам України. Не залишила байдужими гостей книга, видана Чернігівською районною централізованою бібліотечною системою «Борись в ім’я честі».

А потім відбулися змагання. Дві команди – «Перемога» та «Відвага» –боролися у спортивних змаганнях. Перемогу здобула команда «Відвага».

Ніна Мосійчук,завідуюча Андріївської сільської бібліотеки-філії ЦБС

АндріївкаАндріївка

АндріївкаАндріївка

Кiлькiсть переглядiв: 261

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.