Бібліотечний тиждень. Інформаційний огляд: 6 – 12.02. 2017 р.

Творчі портрети відомих земляків, чиї імена пов’язані з Чернігівщиною, на виставці із циклу «Літературний календар» представила центральна бібліотека району.

Володимир Кезля нині відзначив би 80-ліття, та доля відміряла йому всього 47 років. Але й цього короткого життя вистачило, щоб його ім’я утвердилося в українській літературі. Його творчий доробок у збірках повістей і оповідань «Синій вітер з Родощі», «Червень. Початок літа», «Цвіт папороті», «Поворот сонця» спонукає нас до роздумів своєю безпосередністю, вистражданістю життєвих вражень.

Чергову сторінку «Літературного календаря» бібліотека присвятила 195-річчю з дня народження Опанаса Марковича, чиє ім’я увійшло в історію української культури як фольклориста, етнографа та музикознавця. Це його перу належать праці «Описание Малороссии» та «Записки о дворянском сословии Черниговской губернии», які свого наукового значення не втратили і сьогодні.

Комплексну літературно-мистецьку виставку «Краєзнавчі акценти громадського життя» розгорнула Седнівська селищна бібліотека під час районної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», яка 11 лютого проходила в Седнівському навчально-виховному комплексі. Вимальовуючи відомі імена і події, представлені матеріали вдало розкривали інтелектуальні питання, розповідаючи що, де і коли відбувалося у нашому краї.

Марія Городня, провідний методист ЦБС

за повідомленнями працівників бібліотечних закладів

Кiлькiсть переглядiв: 127

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.