Літературна вітальня "Магія творчості Олени Печорної"

28 лютого, в останній день зими, Чернігівська районна бібліотека гостинно відкрила перед своїми друзями, які прийшли привітати відому українську письменницю Олену Печорну. Літературна вітальня під містичною назвою «Магія творчості Олени Печорної» мала багато сюрпризів, як для письменниці, так і для її гостей.

Як пише письменниця про себе «…я народилась 23 лютого, розбавивши своєю появою свято мужності та відваги, однак остання обставина мені навіть подобається. Колискою стала древня українська земля Чернігівщини, спочатку невеличке село Левковичі, пізніше сім"я переїхала до селища Михайло-Коцюбинського, де живу й нині. Бабусі та дідусі з обох ліній все життя працювали на землі, мати – медик, батько – інженер за фахом, однак працює не за спеціальністю. Маю молодшу сестру, що є одним із перших моїх читачів. Писати почала якось непомітно – сама для себе, скоріш за все, як і кожний підліток, таким чином прагнула самовиразитись». Зараз Олена має три романи-бестселлери, є лауреатом двох премій – міжнародної імені Олеся Гончара та обласної імені Михайла Коцюбинського, з 2013 року – член Національної спілки письменників України. А ще вона кохана дружина і найдорожча в світі мама. За фахом Олена Вікторівна вчитель-філолог, а за покликанням душі працює в бібліотеці.

Вітали іменинницю директор Чернігівської районної ЦБС Оксана Колесник, голова Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України Ганна Арсенич-Баран, заступник голови Чернігівської РДА Андрій Курданов, відомий поет Дмитро Іванов, письменниця Олена Конечна, головний редактор «Нашого краю» Наталія Бушай, дитяча письменниця Тетяна Пакалюк, перша вчителька Наталія Сапун,бібліотекар із Льгова Ольга Тютюнник та колеги з Обласної юнацької бібліотеки Марина Латамарчук та Ганна Лобода. Справжньою несподіванкою для іменинниці стало відеовітання від Міли Іванцової, яка побажала їй творчого лету та задоволення від творчості та телефонограма від Надії Галковської з написаним на честь Олени віршем. Краплинку душевності святу додали вітання від бабусі Галі, тітки Наталі та сестри чоловіка Юлії, які розповіли присутнім, що в повсякденному житті Олена Печорна чудова донька, онука, чуйна дружина, справжня подруга і, звісно, любляча матуся.

Окрім квітів і найкращих побажань іменинниця отримала музичні вітання від своїх колег-бібліотекарів Інни Шовкун та Марини Черниш з чоловіком, кружляла у вальсі з Дмитром Івановим, та із задоволення дивилася відеоказку «Про принцесу Олену», подаровану колективом обласної юнацької бібліотеки. Подарунком учасників літературно-мистецької вітальні «Краяни» стала пісня-побажання «Многая літа», до якого приєдналися всі гості літературної вітальні Олени Печорної.

Оксана Колесник, директор Чернігівської районної ЦБС

Олена ПечорнаНа зв'язку з Мілою Іванцовою

Олена ПечорнаЗ першою вчителькою Наталією Сапун

Олена ПечорнаЗ бабусею ГалеюОлена ПечорнаВітання від Дмитра ІвановаОлена ПечорнаВітання від Андрія КурдановаОлена ПечорнаЗ колегою Інною ШовкунОлена ПечорнаЗ колегами з Обласної юнацької бібліотеки

Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.