Ковпита: тиждень дитячого читання

У вінок весняних свят гарно вплітається свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і книгами.

Традиційно такий тиждень пройшов і в секторі обслуговування дітей Ковпитської бібліотеки-філіалу під гаслом «Подорож до країни казок». У цей період проходили різноманітні заходи, спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, прищеплювання дітям уміння самостійно працювати з книгою, аналізувати, робити висновки з прочитаного, виховування любові і поваги до книги.

Відкриття тижня дитячого читання розпочали з наймолодших – первачків. «Ми тепер не тільки учні, ми тепер вже читачі»,- саме під таким гаслом пройшла посвята першокласників у читачі.

Бібліотекар провела для першокласників екскурсію по бібліотеці, розповіла учням як правильно користуватися книгами. Окрім того, розповіла малим читачам про історію появи і розвитку книги, а ще – про сам тиждень дитячого читання. По закінченню заходу кожен першокласник урочисто отримав "Посвідчення читача".

На другий день Тижня для учнів 4-5 класів Ковпитської загальноосвітньої школи було проведено бібліотечний медіа-урок «Перші бібліотеки» та літературний калейдоскоп «Казки повчають».

Цікаво пройшла для учнів 2-3 класів Ковпитської ЗОШ вікторина «Казки дідуся Корнія», де діти дружніми командами залюбки занурилися в казково - книжкову країну, отримали море задоволення від відповідей на каверзні питаннячка, розширили свій світогляд, отримали частинку любові і тепла.

Доречним цього тижня був конкурс на кращий дитячий малюнок на тему: «Ілюстрація до казки» для читачів 1-4 класів. Важко було визначити переможців серед великого числа учасників, адже стало зрозумілим, що наші читачі не тільки люблять читати, а й можуть чудово передати прочитане на малюнку. Переможці отримали грамоти та подарунки.

Не залишили байдужими жодного читача книжково-ілюстративні виставки:

«У світі казки чарівної»,«Мої улюблені книги», «Сучасні автори, сучасним дітям".

Окремо представлені книги розділу «Українське слово для малят». Книжкова виставка користувалась у дітей великим попитом, але прикрашала бібліотеку недовго, тому що майже всі книги були розібрані миттєво.

Цей тиждень був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових користувачів!

20162016 201620162016

Інна Пархоменко, завідуюча Ковпитською бібліотекою-філією

Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.